O nas

Wyruszyliśmy w dniu 24 czerwca 2015. Pierwsze siedem miesięcy spędziliśmy w Ameryce Południowej (Peru, Boliwia, Argentyna, Chile). Następnie przez trzy miesiące byliśmy w Nowej Zelandii, a obecnie przebywamy w Australii, gdzie planujemy spędzić łącznie siedem miesięcy, by zakończyć naszą podróż w listopadzie 2016r.
Może nie jest to klasyczna podróż dookoła świata, ale odwiedzamy te miejsca, które nas bardzo interesują lub też są naszymi marzeniami. Nie jest naszym celem upiększać rzeczywistość – piszemy jak jest, a zdjęć nie retuszujemy.
Zapraszamy do śledzenia naszych przygód, staramy się, w miarę możliwości, publikować aktualności (opóźnienia się zdarzają do około miesiąca), a że pisarzami wielkimi nie jesteśmy, to przede wszystkim liczyć możecie na ładne zdjęcia.
Gdyby komuś się spodobało i chciał dołączyć do naszego wyjazdu, zapraszamy gorąco :).
Pozdrawiamy,
Aga & Przemek
Wyjechani…

Kontakt z nami blog@post.pl oraz na Facebooku, gdzie informacje o miejscach naszego pobytu publikujemy na bieżąco https://www.facebook.com/wyjechani/ i na kanale Youtube, gdzie możecie zobaczyć filmy z naszej podróży https://www.youtube.com/channel/UCkGQWrF5GCzXx40hgcUU0Yg.

Reklama

Jedna uwaga do wpisu “O nas

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s